Facebook’da Grupların Önemi – Reklam Yolları

Facebook’da Grupların Önemi – Reklam Yolları

Ziyaretçi sayısı milyonlarla sınırlı kalmayan facebook’ta grup yada sayfa oluşturma ne amaç taşımaktadır ? Facebook’da grup kurmak para kazandırıyor mu ?

Milyonlarca ziyaretçisi bulunan ve çok büyük bir kitleye haiz olan facebook gibi bir alanda grup kurmak sizlere para kazandırabilir. Bunun farkında olan pek çok şirket facebook benzer biçimde alanları reklam ve para kazanma amacıyla kullanmayı seçiyor. Birçok markanın veya ünlü bir işletmenin facebookta fan sayfası var.

Bazı markalar facebook üzerinden insanlara promosyon ve indirim kampanyaları düzenliyor. Facebooktaki sayfalar tanıtım ve reklam için aslına bakarsak çok büyük olanaklar sağlıyor.

Üye sayısı milyonları kabul eden facebook grubu ve sayfası bulunmaktadır. Webmaster forumlarına bakmış olduğunuzda buralarda üye sayısı çok fazla olan facebook sayfa ve gruplarının çok iyi ücretler karşılığında satılmış olduğunı görebilirsiniz.

FaceCode V3 – Facebook Reklam Programımız ile facebook üzerinde üye olduğunuz gruplarda paylaşım yapabilirsiniz. Diğer reklam özellikleri ile geniş kitlelere erişebilirsiniz.

Facebooktaki sayfa ve grupların kıymetini belirleyen tek şey üye sayısıdır. şu demek oluyor ki üye sayısı çok geniş olan bir facebook sayfasından çok iyi gelir elde edebilirsiniz.