Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu sözleşme, Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulmuş bütün programların satışını kapsar. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, siz ve Bozkurt Yazılım arasında yapılmış, Lisans Sözleşmesinde tanımlanan, bilgisayar programı ve bu programın kullanım hakları konusunda hukuki bir sözleşmedir. Bozkurt Yazılım Programlarını her ne şekilde olursa olsun, bilgisayarınıza yüklediğiniz taktirde, bu sözleşme hükümlerinin sizi bağlayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Bozkurt Yazılım Lisans Sözleşmesi

Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlar, 556 sayılı Markaların Korunması hakkında kanun ve milletlerarası Patent Hakları anlaşmaları ile korunmuştur. Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların ücretsiz kullanım hakkı yoktur. Satılmak suretiyle 1 bilgisayar için belirlenen süreler arasında lisans hakkı (kullanma hakkı) verilir.

1. Kullanım Lisansı Hakkı:

Bu sözleşme size şu hakları sağlamaktadır: Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların tek bir kopyasını bir bilgisayara yükleyebilir ve tarafınızca belirlenen süre aralığında kullanabilirsiniz. Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programları ancak bilgi saklama amacı ile diğer bir bilgisayara kopyalayabilir veya kayıt cihazına kaydedebilirsiniz. Üzerinde Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların yüklenmiş olduğu her bir bilgisayar için, belirlediğiniz süre aralığında, ayrı bir lisans almanız ve tahsis etmeniz gerekmektedir. Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlar için alınan bir lisans, değişik bilgisayarlar arasında paylaşılamaz veya aynı zamanda kullanılamaz.

2. Diğer Hak Ve Sınırlamalar:

– Ters Mühendislik İşlemi, Parçalara Ayırma ve Demonte Etme Konusunda Sınırlamalar : Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programları ters mühendislik işlemine tabi tutamazsınız, parçalara ayıramaz veya demonte edemezsiniz. – Parçalara Ayırma: Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlar, bu sitede tek bir ürün olarak lisanslanmıştır. Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlar satış sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe birden çok bilgisayarda kullanılamaz. – Kira: Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programları üçüncü kullanıcılara kiralayamazsınız. – Sona Erme: Bu sözleşmenin hükümlerine aykırı hareket etmeniz halinde, Bozkurt Yazılım diğer hiç bir hakka zarar vermemek şartıyla bu sözleşmeyi sona erdirebilir. Bu durumda, Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların tüm kopyalarını ve bütün diğer parçaları ile birlikte imha etmeniz gerekmektedir.

3. Güncellemeler (Update):

Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlar bildirim aracılıgı ile güncellenir.

4. Telif Hakkı:

Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları Bozkurt Yazılım aittir. Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların patent hakları yasaları ve milletlerarası anlaşmaların hükümleri tarafından korunmaktadır. Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak; a) Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da b) Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz.

5. Crack, Hack Girişimleri

Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların cracklenmesi, websitesinin yönetim paneli veya veri tabanına yasal olmayan yollar ile girilmesi veya girilmeye çalışılması yasaktır. Bu tür girişimlerin tesbiti halinde, Bozkurt Yazılım’ın hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.

6.Destek Ve Yardım

Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlar ile ilgili herhangi bir soru ve sorununuzda, yardım ve destek hizmeti, yalnızca mail ve whatsapp üzerinden verilecektir.

7. Yazılım Sorumluluğu Ve Kullanım İhlali

Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların kullanım sorumluluğu, satın alan kullanıcıya aittir. Bozkurt Yazılım Programlarının kötüye kullanımında, hizmet sağlayıcı websiteler üzerinde vereceği zarardan Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan programlar sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan herhangi bir programı satın alarak, bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

bozkurtyazilim.com web sitesini ve ürünlerini kullanan her kullanıcı kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılmaktadır.

4 dk