Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Kişisel ve kurumsal web site tasarımlarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirliyor, onları hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaştıracak çözüm önerileri sunarak beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz.

web

Mobil Uygulamalar

Eğer mobil uygulama ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız. Bu alandaki hizmetlerimiz; iOS: iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme Android Phone ve Android Tablet Uygulama Geliştirme Blackberry & Playbook Uygulama Geliştirme Mobile Web, HTML5 & Mobile Gateways Windows 8 Uygulama Geliştirme Akıllı TV Uygulama Geliştirme

web

Windows Form Uygulamaları

Metadata, masaüstü yazılım geliştirme hizmeti sağlayacağı müşterisi ile maksimum verim, doğru ve tam hizmet, kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına uygulama geliştirmenin başlamasından bitimine kadar olan tüm süreçlerinde müşteri ile görüşmeler düzenleyerek proje planını çıkarmakta, proje planı ve karşılıklı mütabakat halinde alınan kararları baz alarak web tabanlı uygulama geliştirme işlemini tamamlamaktadır.

web

Grafik Tasarım

Grafik tasarım kurumsal bir firmanın reklam alanında can damarıdır . Öyle ki , firmaya ait kurumsal kimlik , katalog ve çeşitli görsel materyaller kurum ve kuruluşların kendini tanıtabilmeleri ve kurumsal yapısını ticari ilişkilerinde kullanabilmeleri için oldukça önemlidir.

web

Seo Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu SEO ile Sitenizin daha iyi sıralamalarda olmasını sağlamak için çalışmalar yaparız. Google algoritmalarına uygun, tamamen doğal yöntemler ile yapılan çalışmalarda düzenli raporlamalar sunar ve yapmış olduğumuz organik seo çalışmaları için ilerleme garantisi sunarız. Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimiz için SEO, SEM, SEA, SMO, Adwords Danışmanlığı Hizmetlerini Sunmaktayız.

web