Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Aşağıdaki hizmet koşullarındaki herhangi bir ihlâl, önceden haber vererek veya vermeksizin Bozkurt Yazılım tarafından hizmetinizin iptali de dâhil olacak yaptırımlara yol açacaktır.

Temel Kavramlar

Satın alınan yazılımları Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan biçimde kullanmak yasaktır. Spam yapmak, diğer kullanıcıların zararlı yönde etikleneceği şekilde kullanmak yasaktır. Her yazılım yalnızca tek bilgisayar üzerinde kullanılabilir. Aksi şekilde kullanmak, kullanmaya çalışmak yasaktır. Her yazılım tanımlanan lisans numarası ile çalışmaktadır.

Telif Hakkı Politikası

Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları Bozkurt Yazılım aittir. Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların patent hakları yasaları ve milletlerarası anlaşmaların hükümleri tarafından korunmaktadır. Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak; a) Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da b) Bozkurt Yazılım adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz. Bu sebeple yazılımların yasal olmayan yollar ile çoğaltılması, kopyalanması, dağıtılması, kullanılması yasaktır. Tespit edilen kullanıcılar hakkında yasal yollara başvurma, zararın karşılanması gibi haklar saklıdır.

Bitiş Şartları

Her lisans belli bir süre kullanıma göre açılmaktadır. Kullanım süresi dolan lisans kullanılamaz hale gelir. Bu tarihten sonra kullanıcı sözleşmeyi fesih edebilir.

bozkurtyazilim.com web sitesini ve ürünlerini kullanan her kullanıcı hizmet şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.

1 dk